Skolens ledelse

Ledelsen på Haugaland består av rektor og avdelingsledere

 

         

Solveig Rossebø Kalstad
Rektor

52 86 56 01 / 901 98 196
solveig.kalstad@skole.rogfk.no

 

Avdelingsleder Jennie de Vreede - Klikk for stort bilde

Jennie de Vredde

Rektors stedfortreder

Avdelingsleder
Påbygg

VIS ansvarlig
Skoleårsplanlegger

52 86 56 44 / 975 64 098
bjorg.marie.eide.wennesland@skole.rogfk.no

 

      

Frode Nygaard

Avdelingsleder
Bygg og anleggsteknikk
Kroppsøving/toppidrett
Lærlingskolen

52 86 56 37 / 40 40 36 43 frode.nygaard@skole.rogfk.no

 

      

Karen Grindheim
Avdelingsleder
Administrasjon

52 86 56 07 / 913 36 075
karen.grindheim@skole.rogfk.no

    

 

Tim Golding
Avdelingsleder
Informasjonsteknologi og medieproduksjon
Salg, service og reiseliv

52 86 56 49 / 934 35 028
golding@skole.rogfk.no

    

Avdelingsleder Gro Helen Preston - Klikk for stort bilde

 

Gro Helen Preston
Avdelingsleder
Frisør, blomster, interiør og eksponeringsdesign
Kunst, design og Arkitektur

52 86 56 42 / 924 12 720
gro.helen.preston@skole.rogfk.no

 

     

Eirin Nordahl Vie
Avdelingsleder
Elevoppfølgings-teamet

52 86 56 16 / 481 57 139
eirin.vie@skole.rogfk.no

         

Jens Hauge
Avdelingsleder
Teknikk og industriell produksjon (TIF)

52 86 56 11 / 997 04 162
jens.hauge@skole.rogfk.no

 

 

Malin Skeie
Avdelingsleder
Helse- og oppvekstfag

52 86 56 10 / 957 49 505
malin.annette.skeie@skole.rogfk.no

 

 

Bjørg Marie Wennesland
Avdelingsleder
Fellesfag

Eksamensansvarlig

52 86 56 12 / 928 61 624
bjorg.marie.eide.wennesland@skole.rogfk.no

Mats Torgerstuen Hovland
Avdelingsleder
Visnes og arbeidstrening

52 86 56 03 / 404 81 419
mats.hovland@skole.rogfk.no